dav

Relacja ze szkoleń z rozliczania podatków

Szkolenia z rozliczania podatków przeszły do historii – zarówno rozliczanie handlu mieszkaniami, które odbyło się 6 listopada, jak i rozliczanie najmu, podnajmu oraz  najmu krótkoterminowego poprowadzone 7 listopada. Prelegentem był Grzegorz Grabowski, ekspert rozliczania podatków od najmu, twórca biura rachunkowego specjalizującego się w nieruchomościach oraz właściciel bloga wynajmistrz.pl

Przy szkoleniu z rozliczania handlu mieszkaniami zostało rozwianych kilka dużych wątpliwości, które możemy często znaleźć w internecie w formie krążących mitów, takich jak zakładanie działalności gospodarczej przy pierwszym flipie czy zwolnienie od płacenia podatku za sprzedaż mieszkania.

Szkolenie z rozliczania najmu, podnajmu i najmu krótkoterminowego zawierało m.in. informacje odnośnie form rozliczania podatku, a także tego, jak dokładnie wygląda schemat podnajmu mieszkania.

Podatki to zagadnienie, który dotyczy każdego, ale nie każdy wie o nich wszystko, co powinien wiedzieć. Grzegorz w bardzo kreatywny sposób opisał zawiłości naszego prawa podatkowego, dzięki czemu oba szkolenia, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego, Szkolenie prowadzone w sposób ciekawy, bardzo prosto wytłumaczone wszystkie niezrozumiałe definicje – napisał w ankiecie jeden z gości.

Uczestnicy zadawali dużo pytań, a z pozoru nudne kwestie podatkowe wywoływały niemałe emocje, co sprawiało, że angażowali się w dyskusje. Duża część gości jednogłośnie stwierdziła, że doświadczenie prowadzącego oraz rozpatrywanie konkretnych przypadków dało im ogromną wartość. Świetna umiejętność prowadzenia zajęć oraz rewelacyjny kontakt z uczestnikami – podsumowują.

Szkoleniami o rozliczaniu podatków kończymy cykl spotkań Mistrza Wynajmu w 2017 roku. 

Za nami takie szkolenia jak:

  1. Licytacje komornicze
  2. Odbiory techniczne
  3. Negocjacje w nieruchomościach
  4. Trudni najemcy
  5. Zarządzanie najmem
  6. Rozliczanie podatków od handlu mieszkaniami
  7. Rozliczanie podatków od najmu, podnajmu, najmu krótkoterminowego

Partnerami medialnymi minionej edycji szkoleń Mistrza była Gratka.pl oraz KRN.pl

Partnerem strategicznym Promabi – obsługa mieszkań na wynajem, wspierało nas również RMKredyty.pl

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań Mistrza Wynajmu, który rozpocznie się w styczniu 2018 roku.

Informacje pojawią się wkrótce na fanpage Mistrza Wynajmu oraz w newsletterze.

Zespół Mistrza Wynajmu

 

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *