Szkolenie odbyło się: 15 kwietnia 2014

Cel Szkolenia “Strategie Inwestycyjne na rynku pierwotnym”:

Celem szkolenia jest przedstawienie w praktyce najbardziej istotnych zagadnień związanych z inwestycjami w mieszkania pod wynajem.
W obecnej sytuacji coraz większą popularnością cieszą się inwestycje w nieruchomości jako alternatywa do trzymania pieniędzy w banku.

Podczas spotkania prowadzący podzielą się własnymi doświadczeniami wynikającymi z ich zaangażowania na krakowskim rynku nieruchomości.
Poznasz specjalistów od okazji rynkowych, od kilku lat z sukcesami realizujących swoje pomysły.

Niejednokrotnie inwestując w nieruchomości kierujemy się bieżącą informacją od „bardziej wtajemniczonych” czy też „ekspertów”. Podczas tego szkolenia będziemy chcieli pokazać,
że kluczem w inwestycjach jest przybranie pewnej strategii, a następnie trzymanie się jej i zostanie ekspertem w danej niszy.

Spotkasz praktyków posiadających kawalerki, mieszkania wielopokojowe oraz specjalistę zarządzającego 300 mieszkaniami w centrum Krakowa.

Program Szkolenia:

18.00 – 18.05 Przedstawienie idei Szkoleń „Mistrz Wynajmu”
18.05 – 19.15 1. Dlaczego rynek pierwotny, a nie wtórny
– Czemu małe mieszkania
– Na co zwracać uwagę wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego i kiedy je kupić
– Do jakiego najemcy kieruję swoją ofertęCASE STUDY: Czy tak zwane “cukiereczki” to naprawdę zły pomysł na inwestycję?2 . Kawalerki czy wielopokojowe:
– wielkość mieszkania a strategia inwestycyjna
– lokalizacja a wielkość mieszkania
– kupujemy metry, wynajmujemy pokojeCASE STUDY: Czy 16m2 to dobra inwestycja?
19.15 – 19.30 Przerwa
19.30 – 20.55 2. Duże mieszkania czyli miniakademik:
– zwiększenie zwrotu z inwestycji poprzez kreatywne podejście do tematu
– system rozliczeń, umowy z Najemcami
CASE STUDY: Jak z jednopokojowego zrobiłem mieszkanie dla 4 Najemców?
3. Wynajem długoterminowy czy na doby:
– model biznesowy a lokalizacja
– plusy i minusy zarządzania mieszkaniem pod wynajem
– realne koszty i przychody w zależności od lokalizacji i strategiiCASE STUDY: 300 apartamentów w Krakowie. Chaos czy stabilizacja?
20.55 – 21.00 Podsumowanie, zapowiedź kolejnego Szkolenia
21.00 Integracja/Networking

 

Prowadzący – 4 praktyków krakowskiego rynku!

Ziemowit Cyra – Wynajmujący mieszkanie z 13 letnim stażem. Zawodowo związany z deweloperskim rynkiem nieruchomości. Podczas spotkania opowie o tym, dlaczego uważa rynek pierwotny za ciekawszy niż wtórny, dlaczego inwestuje w małe mieszkania oraz, przede wszystkim, na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie od dewelopera i kiedy to zrobić!

Piotr Falicki – od 10 lat inwestuje na rynku nieruchomości kolekcjonując bezcenne doświadczenia. Od 1,5 roku pomaga swoim klientom w wyszukiwaniu atrakcyjnych ofert na krakowskim rynku nieruchomości. Podczas szkolenia opowie o tym, jak można zarobić na rynku pierwotnym wykorzystując prawo cesji.

Grzegorz Turnau – Właściciel firmy “Grzegorz Turnau Grupa” specjalizującej się w wynajmie luksusowych apartamentów na krótkie i średniookresowe terminy. Firma zapewnia krajowych oraz zagranicznych najemców dla przeszło 300 apartamentów w centrum Krakowa. W zakresie usług znajduje się przygotowanie apartamentu, pozyskanie najemców, obsługa w trakcie najmu oraz nadzór nad poprawnym przebiegiem umowy. Oferta Grupy Turnau kierowana jest do osób, które zainwestowały w apartament w centrum Krakowa i potrzebują pomocy w jego efektywnym wynajmie i minimalizacji okresów bez najemcy.

Tomasz Widerski – deweloper, budujący dla swoich klientów domy oraz mieszkania i lokale na wynajem. Podczas szkolenia opowie o tym, jak szukać okazji inwestycyjnych i z węgla zrobić diamenty! Przykłady przeprowadzonych inwestycji – studnia praktycznej wiedzy! Perły rynku wtórnego na terenie Krakowa.

[first_third]Organizator:

fb-mistrzwynajmuLogo_01[/first_third] [second_third]Partner Strategiczny:

Allianz
Echo Investment[/second_third] [last_third]Patronat:

Aktywni Obywatele[/last_third]

Partnerzy:


Zielony Zaleków Turnau mblu Michal Luboń Sceny Domowe
Notuq.plCafe BotanicaWynajm MIstrzWojciech Piksa4com

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *