Termin: maj 2015

Tematy poruszane na szkoleniu:

– jak należy przygotować nieruchomość do dobrego i szybkiego wynajmu
– jak przez odpowiednie wyposażenie, wybrać właściwego najemcę
– jak skutecznie zaplanować i przeprowadzić remont
– jak wycenić i rozliczyć prace remontowe, kalkulatory remontowe
– kiedy skorzystać z pomocy Pana Janka „Złotej Rączki”, a kiedy lepiej mieć fv od firmy remontowo – budowlanej
– jak home staging i remont mieszkania może podnieść wartość wynajmu (przykłady realizacji)
– komu wynająć mieszkanie – przegląd możliwych lokatorów – szanse i zagrożenia
– czy wysoki standard zawsze oznacza kosztowne wykończenie
– ile może kosztować metamorfoza nieruchomości
– kiedy warto skorzystać z pomocy home stagera
SONY DSC

Bonus:
– 3 pokoje na 30 mkw – tak, to możliwe!

Plan spotkania:

18.00 – 18.05   Przywitanie Gości

18.05 – 19.00   Część Pierwsza

19.00 – 19.20    PRZERWA

19.20 – 20.30   Część Druga

20.30 – 21.00   Pytania i odpowiedzi

 

Prowadzący:

Józef Kajta

Józef Kajta

Od 10 lat zajmuje się mieszkaniami na wynajem. Wieloletnie doświadczenie w wynajmie było impulsem do stworzenia cyklu szkoleń „Mistrz Wynajmu”. Swoją wiedzą dzieli się z właścicielami mieszkań na wynajem, pomagając im zwiększać rentowność inwestycji, wskazując rozwiązania, dzięki którym optymalizują wydatki i zwiększają czynsze z najmu.

Podczas szkolenia opowie o tym, jak wybrać wyposażenie mieszkania w zależności od najemcy docelowego i lokalizacji. Będzie też kilka przykładów, jak poprzez zmianę ilości pokoi i wyposażenia mieszkania można znacznie zwiększyć rentowność wynajmowanego mieszkania.

 

 

 

Sceny Domowe

Sceny Domowe

Sceny Domowe już 3 rok pomagają zwiększać atrakcyjność mieszkań przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu. Dzięki technikom home stagingu skutecznie przyspieszają czas oczekiwania na kupca lub najemcę. Największe sukcesy – sprzedaż mieszkania po home stagingu w 2 tygodnie, a wynajęcie w 1 dzień.
Zespół Scen Domowych to Dominika Dąbrowska – fotograf nieruchomości
i Sylwia Zgórkiewicz – home stager

 

 

Zapraszamy!!!

[first_third]

[/first_third] [second_third]

Organizator:

fb-mistrzwynajmu[/second_third] [last_third]

 [/last_third]

Patronat Medialny:

Krakowski Rynek Nieruchomości - Dwutygodnik

Partnerzy:

Logo_01LOGO_ECHO_INVESTMENT
8eurocash_white copyScenyDomowe-1
notuq_logo_1500x410-01turnau

Opinie o szkoleniach


 “Świetny kurs. 3 h słuchania czyjegoś doświadczenia dały mi znacznie więcej niż tygodniowe kursy zarządzania i administrowania budynkiem czy wieloletnie doświadczenie z rokrocznymi błędami. Daleko mi do Mistrza, ale dużo z tego wyniosłam i zaczęłam stosować. Dziękuję MISTRZU!”

“Bardzo ciekawe spotkanie, nawet dla tych, którzy mają dopiero przed sobą inwestycję w mieszkanie pod wynajem. Mnóstwo wiedzy w trakcie prelekcji oraz ciekawe rozmowy w kuluarach, z praktykami, od których warto czerpać doświadczenie. Z miłą chęcią pojawię się na kolejnym szkoleniu.

-Dominika Dąbrowska, Sceny Domowe “

“Dużo wiedzy za małe pieniądze. Witam serdecznie, polecam wszystkim szkolenia z cyklu Mistrz Najmu, dobra organizacja, dobra merytoryka, atrakcyjna cena. Czekam na kolejne szkolenie. Polecam.”

“Ludzie poszukujący pomocy i odpowiedzi na swoje trudności w osobie Pana Mecenasa znaleźli praktyka tak samo jak oni borykającego się z realiami najmu. Ogromne uznanie dla organizatorów. Z chęcią wezmę udział w następnych wykładach. Dotychczasowe były znakomite.

POLECAM Barbara “

“Wykład przeprowadzony w sposób jasny i przejrzysty, natomiast prawo chroniące wynajmującego (lub raczej jego brak) wydaje się być znacznie mniej przejrzyste i skłania do wyboru alternatywnych typów lokowania pieniędzy lub innych krajów do kolejnych inwestycji w nieruchomości. Polecam wszystkim kolejne wykłady.

Z.R. Morawiec “

“Dużo wartościowych informacji, świetny case dotyczący obniżania podatku od dochodu z najmu, GORĄCO POLECAM !!!”

“Wykład był ciekawy. Pomimo znajomości tematu po lekturze poradnika Grzegorza czekałam z zapartym tchem na rozwój sytuacji podczas rodzinnego obiadu. Talent wykładowcy sprawi, że następny wykład o tej samej tematyce będzie znów niepowtarzalny ! Uznanie ! BN”

“Szkolenie bardzo profesjonalnie poprowadzone. Rzetelne informacje, które w zwięzły sposób naświetliły zagadnienie rozliczania podatku od najmu mieszkań i tego jak jest to istotna kwestia. Liczę na to, że w przyszłości odbęęe się więcej tego typu spotkań, w których chętnie wezmę udział. Wiedzy nigdy za wiele, a słuchając doświadczonych ludzi można uniknąć wielu błędów.”

[button href=”https://mistrzwynajmu.pl/?page_id=1900&preview=true&add-to-cart=2047″ name=”KUP BILET NA SZKOLENIE” target=”_self”]

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *