Józef Kajta

Pomysłodawca cyklu szkoleń “Mistrz Wynajmu”

Prowadził szkolenia: Jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie. Odpowiedzialność cywilna, trudni najemcy, Home Staging.
Mistrz ARANŻACJI Wnętrz

Józef Kajta

Od 10 lat zajmuje się mieszkaniami na wynajem. Wieloletnie doświadczenie w wynajmie było impulsem do stworzenia cyklu szkoleń „Mistrz Wynajmu”. Swoją wiedzą dzieli się z właścicielami mieszkań na wynajem, pomagając im zwiększać rentowność inwestycji, wskazując rozwiązania, dzięki którym optymalizują wydatki i zwiększają czynsze z najmu.

Podczas szkoleń podzielił wiedzą i doświadczeniem, jak wybrać wyposażenie mieszkania w zależności od najemcy docelowego i lokalizacji. Będzie też kilka przykładów, jak poprzez zmianę ilości pokoi i wyposażenia mieszkania można znacznie zwiększyć rentowność wynajmowanego mieszkania.

Ronald Szczepankiewicz

Ceniony Ekspert ds. kredytów hipotecznych, współwłaściciel spółek Ronald Szczepankiewicz Niezależne Doradztwo Finansowe oraz ANL Najem

Prowadził szkolenie: Mistrz FINANSOWANIA Nieruchomości

Ronald SzczpankiewiczZnany i poważany w Polsce fachowiec ds. kredytów hipotecznych. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz licznych szkoleń z zakresu nieruchomości, finansów oraz kredytów organizowanych m.in. przez znanego polskiego Inwestora w nieruchomości – Piotra Hryniewicza. Jako współwłaściciel spółek Ronald Szczepankiewicz Niezależne Doradztwo Finansowe oraz ANL Najem na co dzień pomaga kluczowym polskim
i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich doradca
w sferze kredytów. Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki – podręcznika dotyczącego kredytów hipotecznych pt. “Tajna Broń Kredytobiorcy”.

 

 

 

 

Paweł Czerwiński

Mentor i coach ds. inwestycji w nieruchomości

Prowadził szkolenie: Mistrz OKAZJI Inwestycyjnych

Pawel

Mentor i coach ds. inwestycji w nieruchomości będących źródłem pasywnego dochodu. Współzałożyciel Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, jak również stypendysta zagranicznych uczelni Leibniz Universität Hannover w Niemczech, oraz Ecole des Mines de Nantes we Francji. Doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Profesjonalne doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla najlepszych międzynarodowych firm takich jak Kompania Piwowarska grupa SABMiller oraz tureckim oddziale Mercedes-Benz w Istambule. Pracował na stanowisku Konsultanta Eksperta rozwiązań Business Intelligence w SAP Polska.

Systematycznie dzięki przyjętej strategii, równolegle do pracy zawodowej, inwestuje w nieruchomości. Pasjonat rozwoju osobistego oraz tematu finansów osobistych.

 

 

 

Grzegorz Grabowski

Współzałożyciel Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”

Prowadził szkolenie: Podatki od najmu. Czy ryczałt to najlepszy sposób?

Grzegorz GrabowskiMieszkanicznik od 8 lat, współzałożyciel Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”, specjalista od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.
Grzegorz prowadzi blog www.wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych
z podatkami od wynajmu, rozliczeniami z najemcami i w innych kwestiach.

Autor książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny.”, z której skorzystało już ponad 1000 właścicieli mieszkań.

Prowadzi również biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów posiadających nieruchomości (www.wynajmistrz.pl/biuro).

 

 

 

Dominika Dąbrowska, Sylwia Zgórkiewicz

Sceny Domowe, Specjalistki fotograficznego zaklinania przestrzeni domów i mieszkań

Prowadziły szkolenie: Jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie. Odpowiedzialność cywilna, trudni najemcy, Home Staging.

sceny_sylwia_dominika
Od 2 lat pomagają zwiększać atrakcyjność mieszkań przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu. Dzięki oferowanej usłudze home stagingu skutecznie przyspieszają czas oczekiwania na kupca lub najemcę.
To na czym polegają techniki home stagingu oraz jak wydobyć potencjał każdej nieruchomości opowiedzą już na najbliższej konferencji “Mistrz Wynajmu”.

Nie rób scen i przyjdź posłuchać jak sprzedaje się mieszkanie w miesiąc, a wynajmuje w dwa dni!
 

Bartosz Nosiadek

Praktyk, inwestor, deweloper

Prowadził szkolenie: Strategie inwestycyjne. Rynek wtórny.

bartosz-nosiadek Autor książki „Zarabianie prawdziwych pieniędzy”, która w bardzo krótkim czasie stała się bestsellerem na rynku wydawniczym. To przykład człowieka, który udowodnił, że rynek nieruchomości jest także dla ludzi, którzy nie posiadając kapitału
i znajomości mogą inwestować, zdobywać doświadczenie, wiedzę i zarabiać prawdziwe pieniądze.

Mając pomysł i determinację w dążeniu do celu dorobił się fortuny przed 30. rokiem życia. W głosowaniu TuWodzisław.pl został wybrany na Człowieka Roku 2012.

 

Doświadczenie:
– inwestuje od 6 lat
– właściciel 3 firm
– kupił 30 działek
– kupił/ sprzedał/wynajął 30 mieszkań – wybudował i sprzedał 12 apartamentowców
– obecnie buduje 51 mieszkań i 4 domy

Bartosz Nosiadek prowadzi firmę, zajmującą się doradztwem finansowym i inwestowaniem w nieruchomości. Praktyczna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu biznesu doprowadziły go do wolności finansowej. Dziś swoją wiedzą dzieli się z innymi, dając gotowe wskazówki na to jak osiągać pasywny dochód i wejść na drogę, która uwolni z „wyścigu szczurów” na dzisiejszym rynku.

Napisał książkę “Zarabianie Prawdziwych Pieniędzy” oraz udzielił kilkadziesiąt wywiadów między innymi w PigułkachWiedzy.tv i lokalnych telewizjach.

 

Grzegorz Turnau

Właściciel firmy “Grzegorz Turnau Grupa”, specjalizuje się w wynajmie luksusowych apartamentów

Prowadził szkolenie: Strategie inwestycyjne. Rynek pierwotny.

Właściciel firmy “Grzegorz Turnau Grupa” specjalizującej się w wynajmie luksusowych apartamentów na krótkie i średniookresowe terminy. Firma zapewnia krajowych oraz zagranicznych najemców dla przeszło 300 apartamentów w centrum Krakowa. W zakresie usług znajduje się przygotowanie apartamentu, pozyskanie najemców, obsługa w trakcie najmu oraz nadzór nad poprawnym przebiegiem umowy. Oferta Grupy Turnau kierowana jest do osób, które zainwestowały w apartament w centrum Krakowa i potrzebują pomocy w jego efektywnym wynajmie i minimalizacji okresów bez najemcy.

Piotr Falicki

Skutecznie wyszukuje najbardziej atrakcyjne oferty na krakowskim rynku nieruchomości

Prowadził szkolenie: Strategie inwestycyjne. Rynek pierwotny.

Od 10 lat inwestuje na rynku nieruchomości kolekcjonując bezcenne doświadczenia. Od 1,5 roku pomaga swoim klientom w wyszukiwaniu atrakcyjnych ofert na krakowskim rynku nieruchomości. Podczas szkolenia podzielił się wiedzą, jak można zarobić na rynku pierwotnym wykorzystując prawo cesji.

Ziemowit Cyra

Od 13 lat z powodzeniem zajmuje się wynajmem mieszkań

Prowadził szkolenie: Strategie inwestycyjne. Rynek pierwotny.

Wynajmujący mieszkanie z 13 letnim stażem. Zawodowo związany z deweloperskim rynkiem nieruchomości. Podczas spotkania przekazał swoją wiedzę o tym, dlaczego uważa rynek pierwotny za ciekawszy niż wtórny, dlaczego inwestuje w małe mieszkania oraz, przede wszystkim, na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie od dewelopera i kiedy to zrobić!

Piotr Fojtik

Adwokat, Komplementariusz Zarządzający

Prowadził szkolenie: Prawne aspekty najmu. Prawa i obowiązki Wynajmującego i Najemcy.

piotr-fojtikCzłonek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończone studia doktoranckie
w Katedrze Prawa Publicznego Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji UJ, trener prawa współpracujący z wydawnictwami prawniczymi Wolters Kluwer Polska S.A. oraz C.H. Beck Sp. z o.o., a także z firmami szkoleniowymi Langas Group oraz Avenhansen.

Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i niemieckim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania; reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami oraz organami administracji. Doradza w procesach restrukturyzacyjnych firm oraz planowaniu i zabezpieczaniu inwestycji.

W swoim doświadczeniu zawodowym prowadził zajęcia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze. Współpracuje z licznymi firmami szkoleniowymi w ramach szkoleń i konsultacji adresowanych do korpusu służby cywilnej, urzędów, banków i instytucji finansowych oraz spółek kapitałowych, specjalizując się w gałęziach prawa gospodarczego i karnego, jak również ochrony danych osobowych, dostępu do informacji publicznej, a także prawa autorskiego. Autor publikacji naukowych z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa ubezpieczeń. Prowadzi obsługę prawną w języku angielskim.

 

mgr inż. Karolina Malicka – Inspektor Nadzoru Budowlanego, obsługa i wspieranie inwestycji w sektorze publicznym oraz prywatnym. Profesjonalizm poparty doświadczeniem zdobytym na kontraktach, takich jak rozbudowa Lotniska Balice o budżecie przekraczającym ponad 350 mln zł. Wykorzystywanie wiedzy pozyskanej podczas współpracy z dużymi firmami budowlanymi w obsłudze klienta indywidualnego m.in. w trakcie odbiorów technicznych nieruchomości.

 

Robert Rojek – specjalista diagnostyki termowizyjnej, 7 lat doświadczenia, sprawdził ponad 300 mieszkań i 500 domów. Ogólnotechniczna wiedza i praktyka pozwala na wyznaczanie innowacyjnych sposobów wykorzystania diagnostyki termowizyjnej do sprawdzania nieruchomości. Uczestniczył w opracowaniu zdjęć termowizyjnych do badań naukowych na Politechnice Krakowskiej i krakowskiej AWF. „Dobra wróżka termowizja prawdę Ci powie przez cały rok”

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *