17838485_1426471800759129_952565627_o

Mistrz Negocjacji – relacja ze szkolenia

Szkolenie Mistrza Negocjacji przeszło do historii. Nasz prelegent – Wojciech Woźniczka, dzielił się swoją nietuzinkową wiedzą, przedstawiając tajniki skutecznej negocjacji na rynku nieruchomości.

Każdy z nas w swoim życiu niejednokrotnie miał do czynienia z negocjacjami. Czasami okazują się one bardziej skuteczne, a czasami mniej. My postanowiliśmy pokazać, jakimi zasadami powinniśmy się kierować, z jakich metod korzystać oraz jakie techniki będą nam pomocne przy negocjowaniu na rynku nieruchomości. Stąd też wybór prelegenta padł na Wojciecha Woźniczkę, wybitnego specjalistę w tej dziedzinie. O jego umiejętnościach świadczy niezwykle bogate CV, a pod wrażeniem prezentowanej wiedzy i umiejętności byli nasi uczestnicy. – Wojtek fantastycznie poprowadził szkolenie. Odwoływał się do wielu rzeczy, o których kompletnie nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Z pewnością wiedza zdobyta na tym szkoleniu okaże się pomocna – mówili zgodnie nasi goście.

Takie opinie tylko nas mogą cieszyć, bo naszym celem było skupienie się przede wszystkim na praktycznych aspektach negocjacji. Blisko dwugodzinna lekcja negocjacji, podparta sytuacjami z którymi mierzymy się na co dzień, pozwoliła przejść do ostatniej części spotkania, czyli negocjowania.  Wtedy właśnie uczestnicy szkolenia sprawdzali się w praktyce. Całość zakończyła dyskusja podsumowująca spotkanie, która dała zarazem obraz tego, jak praktycznie wykorzystywać narzędzia negocjacji, a przez to zyskiwać na rynku nieruchomości.

Przypominamy również o naszym kolejnym szkoleniu, które odbędzie się 27. kwietnia. Tym razem dotyczyć ono będzie strategii inwestycyjnych. O szczegółach będziemy informować już wkrótce. Zapraszamy!

Negocjując, pamiętaj!:

  • zawsze przygotuj się do negocjacji,
  • najpierw poznaj warunki drugiej strony,
  • w negocjacjach miej zawszę alternatywę,
  • poznaj słabości drugiej strony,
  • przygotuj właściwą strategię,
  • miej argumenty.
Brak Tagów

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *