Czy zastanawiałeś się, który z czynników inwestowania w nieruchomości ma KLUCZOWY wpływ na zwrot z inwestycji?

Czy są to koszty remontu, wynegocjowana z agentem prowizja za pośrednictwo, a może lokalizacja?

 Największy wpływ na zwrot z naszej inwestycji ma CENA zakupu mieszkania!

 Ale jak znaleźć tę perełkę, która będzie inwestycją życia?

Jak szukać mieszkania, które pozwoli zarobić 50000 lub 100000 w miesiąc?

 Z pewnością przeszukując portale znalazłeś świetną okazję, ale po skontaktowaniu się ze sprzedającym okazało się, że oferta jest nieaktualna! Zwykle jesteśmy wtedy bardzo poirytowani.

„Jak to możliwe, że ogłoszenie dodane kilka godzin temu jest już nieaktualne?”

 Odpowiedź jest prosta!

Dart hitting a target… pojawił się inny SZYBSZY inwestor który wiedział jak wyłowić TĘ perełkę szybciej niż Ty lub to Ty nie miałeś odpowiedniej WIEDZY, aby podjąć decyzję o DZIAŁANIU i zainwestowaniu swojego kapitału i pozwoliłeś aby ktoś zarobił to zamiast Ciebie!? Nie trzeba zgadywać, że chciałeś wtedy zamienić się z tym INWESTOREM miejscami, wiedzą i doświadczeniem.

Wreszcie możesz poznać tajniki Łowców Okazji!

Najbliższe szkolenie poprowadzi SNAJPER potrafiący ustrzelić okazję rynkową!

Jak to robi? Korzysta ze sprawdzonych przez siebie metod, które obejmują 4 najbardziej skuteczne obszary:

  1. System informatyczny przeszukujący internetowe ogłoszenia 24/7
  2. Praca z pośrednikami nieruchomości
  3. Znajomi
  4. Metoda „na skrzynkę” i „na okno”!

Muszę przyznać, że bardzo się ucieszyłem gdy Paweł zgodził się poprowadzić szkolenie Mistrza. Tym bardziej, że póki co nie działa w Krakowie, więc jego metody nie są tutaj stosowane na szeroką skalę!

Dzięki temu będziemy mogli wykorzystać jego patenty, które z powodzeniem stosuje już od kilku lat w Warszawie.

Także jeśli brakuje Ci umiejętności, nie wiesz od czego zacząć, gdzie szukać i na co zwracać uwagę to mam dla Ciebie bardzo DOBRĄ wiadomość.

Już 19 marca Paweł Czerwiński przyjedzie do Krakowa!

Jeżeli:

– zaczynasz swoją przygodę z inwestycjami w nieruchomości

– nie wiesz na co zwrócić uwagę oraz jak szukać prawdziwych okazji

– już inwestujesz, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę

To szkolenie jest dla Ciebie!

Paweł opowie o sposobach negocjacji, technologiach informatycznych automatyzujących procesy wyszukiwania nieruchomości z internetu oraz pokaże casy wyszukanych mieszkań na wynajem jak i na flipa. Opowie o swoich przygodach z licytacji komorniczych i przetargów spółdzielni mieszkaniowych.

Prowadzący: Paweł Czerwiński

Pawel

Mentor i coach ds. inwestycji w nieruchomości będących źródłem pasywnego dochodu. Współzałożyciel Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, jak również stypendysta zagranicznych uczelni Leibniz Universität Hannover w Niemczech, oraz Ecole des Mines de Nantes we Francji. Doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Profesjonalne doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla najlepszych międzynarodowych firm takich jak Kompania Piwowarska grupa SABMiller oraz tureckim oddziale Mercedes-Benz w Istambule. Pracował na stanowisku Konsultanta Eksperta rozwiązań Business Intelligence w SAP Polska.

Systematycznie dzięki przyjętej strategii, równolegle do pracy zawodowej, inwestuje w nieruchomości. Pasjonat rozwoju osobistego oraz tematu finansów osobistych.

Organizator:

fb-mistrzwynajmu

Patronat Medialny:

Krakowski Rynek Nieruchomości - Dwutygodnik

Partnerzy:
Logo_01LOGO_ECHO_INVESTMENT
notuq_logo_1500x410-01
 ScenyDomowe-1

Opinie o szkoleniach

 “Świetny kurs. 3 h słuchania czyjegoś doświadczenia dały mi znacznie więcej niż tygodniowe kursy zarządzania i administrowania budynkiem czy wieloletnie doświadczenie z rokrocznymi błędami. Daleko mi do Mistrza, ale dużo z tego wyniosłam i zaczęłam stosować. Dziękuję MISTRZU!”

“Bardzo ciekawe spotkanie, nawet dla tych, którzy mają dopiero przed sobą inwestycję w mieszkanie pod wynajem. Mnóstwo wiedzy w trakcie prelekcji oraz ciekawe rozmowy w kuluarach, z praktykami, od których warto czerpać doświadczenie. Z miłą chęcią pojawię się na kolejnym szkoleniu.

-Dominika Dąbrowska, Sceny Domowe “

“Dużo wiedzy za małe pieniądze. Witam serdecznie, polecam wszystkim szkolenia z cyklu Mistrz Najmu, dobra organizacja, dobra merytoryka, atrakcyjna cena. Czekam na kolejne szkolenie. Polecam.”

“Ludzie poszukujący pomocy i odpowiedzi na swoje trudności w osobie Pana Mecenasa znaleźli praktyka tak samo jak oni borykającego się z realiami najmu. Ogromne uznanie dla organizatorów. Z chęcią wezmę udział w następnych wykładach. Dotychczasowe były znakomite.

POLECAM Barbara “

“Wykład przeprowadzony w sposób jasny i przejrzysty, natomiast prawo chroniące wynajmującego (lub raczej jego brak) wydaje się być znacznie mniej przejrzyste i skłania do wyboru alternatywnych typów lokowania pieniędzy lub innych krajów do kolejnych inwestycji w nieruchomości. Polecam wszystkim kolejne wykłady.

Z.R. Morawiec “

“Dużo wartościowych informacji, świetny case dotyczący obniżania podatku od dochodu z najmu, GORĄCO POLECAM !!!”

“Wykład był ciekawy. Pomimo znajomości tematu po lekturze poradnika Grzegorza czekałam z zapartym tchem na rozwój sytuacji podczas rodzinnego obiadu. Talent wykładowcy sprawi, że następny wykład o tej samej tematyce będzie znów niepowtarzalny ! Uznanie ! BN”

“Szkolenie bardzo profesjonalnie poprowadzone. Rzetelne informacje, które w zwięzły sposób naświetliły zagadnienie rozliczania podatku od najmu mieszkań i tego jak jest to istotna kwestia. Liczę na to, że w przyszłości odbęęe się więcej tego typu spotkań, w których chętnie wezmę udział. Wiedzy nigdy za wiele, a słuchając doświadczonych ludzi można uniknąć wielu błędów.”

BRAK MIEJSC NA SZKOLENIE! WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *