passing keys against the backdrop of blue room

MISTRZ ZARZĄDZANIA NAJMEM – RELACJA ZE SZKOLENIA

Za nami szkolenie „Mistrz Zarządzania Najmem”. Po raz kolejny z pełną satysfakcją możemy ogłosić sukces. Spotkanie pełne merytorycznej wiedzy przy udziale fantastycznej grupy dało efekt dokładnie taki, na jaki liczyliśmy.

Czwartkowe szkolenie było już czwartym w tym roku spotkaniem z naszego cyklu. Tym razem tematyka dotyczyła zarządzania najmem. Dogłębnie analizowaliśmy wszystkie najważniejsze kwestie z tym związane, a wśród grupy naszych uczestników wywiązywały się niezwykle ciekawe i inspirujące pytania oraz dyskusje. – Gościliśmy wspaniałe grono osób. Nasi uczestnicy przyjechali do nas m.in. z Wrocławia i Łodzi. Były to intensywnie spędzone trzy godziny, które przyniosły mnóstwo ciekawych refleksji – mówił prowadzący szkolenie, Józef Kajta.

Nas może cieszyć przede wszystkim fakt, że ponownie spotkaliśmy się z ciepłymi słowami i pochwałami ze strony uczestników szkolenia. – To było inspirujące spotkanie. Oby tak dalej – zgodnie powtarzali nasi Goście. Miło nam będzie zatem zaprosić na kolejne szkolenie Mistrza. Już 8 czerwca zajmiemy się prawami i obowiązkami najemców i wynajmującego, a także poruszymy kwestię trudnych lokatorów. O szczegółach informować będziemy niebawem.

Brak Tagów

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *