Termin: czerwiec 2015.

Szkolenie poprowadzili:
Adriana Wojciechowska i Józef Kajta

Pierwsza część szkolenia poświęcona była weryfikacji najemcy.
W ograniczeniu ryzyka najmu, dobrze przeprowadzona weryfikacja, to bardzo ważny element.
Adriana Wojciechowska podała sprawdzone i działające sposoby na to, by wynająć mieszkanie osobom, które będą terminowo regulowały płatności, dbały o mieszkanie, a kontakt i współpraca z nimi była bezproblemowa.

W drugiej cześć Józef Kajta omówił tematy związane z:
– przygotowaniem mieszkania
– umową najmu
– przekazaniem mieszkania
– rozliczaniem i obsługą bieżącą
– ubezpieczeniem mieszkania

Galeria zdjęć z tego szkolenia (tutaj)

Prowadzący:

Adriana Wojciechowska

Adriana Wojciechowska

Od prawie 2 lat zajmuje się weryfikacją najemców, a efekty mówią same za siebie. Lokatorzy, którym wynajmuje mieszkania nie tylko są wypłacalni, a nawet płacą przed czasem, przez co właściciele mieszkań mają pewność otrzymania wpłat. Łatwość zbierania informacji łączy z doskonałym dopasowaniem potrzeb wynajmujących, czego efektem są umowy najmu podpisywane po pierwszym spotkaniu.

Swoim doświadczeniem, zdobytym podczas weryfikacji kilkuset najemców, podzieli się podczas najbliższego szkolenia.

 

 

 

 

Józef Kajta

Józef Kajta

Od 10 lat zajmuje się mieszkaniami na wynajem. Wieloletnie doświadczenie w wynajmie było impulsem do stworzenia cyklu szkoleń „Mistrz Wynajmu”. Swoją wiedzą dzieli się z właścicielami mieszkań na wynajem, pomagając im zwiększać rentowność inwestycji, wskazując rozwiązania, dzięki którym optymalizują wydatki i zwiększają czynsze z najmu.

Podczas szkolenia opowie o tym, w jaki sposób prawidłowo przygotować umowę najmu, oraz jak zarządzać swoim mieszkaniem.

 

 

 

 

Zapraszamy!!!

[first_third]

[/first_third] [second_third]

Organizator:

fb-mistrzwynajmu[/second_third] [last_third]

 [/last_third]

Patronat Medialny:

Krakowski Rynek Nieruchomości - Dwutygodnik

Partnerzy:

Logo_01LOGO_ECHO_INVESTMENT
8eurocash_white copyScenyDomowe-1
notuq_logo_1500x410-01turnau

Opinie o szkoleniach


 “Świetny kurs. 3 h słuchania czyjegoś doświadczenia dały mi znacznie więcej niż tygodniowe kursy zarządzania i administrowania budynkiem czy wieloletnie doświadczenie z rokrocznymi błędami. Daleko mi do Mistrza, ale dużo z tego wyniosłam i zaczęłam stosować. Dziękuję MISTRZU!”

“Bardzo ciekawe spotkanie, nawet dla tych, którzy mają dopiero przed sobą inwestycję w mieszkanie pod wynajem. Mnóstwo wiedzy w trakcie prelekcji oraz ciekawe rozmowy w kuluarach, z praktykami, od których warto czerpać doświadczenie. Z miłą chęcią pojawię się na kolejnym szkoleniu.

-Dominika Dąbrowska, Sceny Domowe “

“Dużo wiedzy za małe pieniądze. Witam serdecznie, polecam wszystkim szkolenia z cyklu Mistrz Najmu, dobra organizacja, dobra merytoryka, atrakcyjna cena. Czekam na kolejne szkolenie. Polecam.”

“Ludzie poszukujący pomocy i odpowiedzi na swoje trudności w osobie Pana Mecenasa znaleźli praktyka tak samo jak oni borykającego się z realiami najmu. Ogromne uznanie dla organizatorów. Z chęcią wezmę udział w następnych wykładach. Dotychczasowe były znakomite.

POLECAM Barbara “

“Wykład przeprowadzony w sposób jasny i przejrzysty, natomiast prawo chroniące wynajmującego (lub raczej jego brak) wydaje się być znacznie mniej przejrzyste i skłania do wyboru alternatywnych typów lokowania pieniędzy lub innych krajów do kolejnych inwestycji w nieruchomości. Polecam wszystkim kolejne wykłady.

Z.R. Morawiec “

“Dużo wartościowych informacji, świetny case dotyczący obniżania podatku od dochodu z najmu, GORĄCO POLECAM !!!”

“Wykład był ciekawy. Pomimo znajomości tematu po lekturze poradnika Grzegorza czekałam z zapartym tchem na rozwój sytuacji podczas rodzinnego obiadu. Talent wykładowcy sprawi, że następny wykład o tej samej tematyce będzie znów niepowtarzalny ! Uznanie ! BN”

“Szkolenie bardzo profesjonalnie poprowadzone. Rzetelne informacje, które w zwięzły sposób naświetliły zagadnienie rozliczania podatku od najmu mieszkań i tego jak jest to istotna kwestia. Liczę na to, że w przyszłości odbęęe się więcej tego typu spotkań, w których chętnie wezmę udział. Wiedzy nigdy za wiele, a słuchając doświadczonych ludzi można uniknąć wielu błędów.”

[button href=”https://mistrzwynajmu.pl/?page_id=1900&preview=true&add-to-cart=2047″ name=”KUP BILET NA SZKOLENIE” target=”_self”]

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *