Termin: kwiecień 2015

Dla kogo jest to szkolenie?

 1. Myślących o swoim mieszkaniu pierwszym mieszkaniu.
  Chcesz w niedalekiej przyszłości kupić mieszkanie, aby w nim zamieszkać? Poznaj sposób, w jaki zweryfikują Cię banki i już dziś się przygotuj! Sprawdź, jak najszybciej zbudujesz zdolność kredytową!
 1. Inwestorów w nieruchomości na wynajem.
  Masz już mieszkanie, a chcesz inwestować w kolejne? A może chcesz odzyskać gotówkę, która może pracować w innym miejscu? Sprawdź, jak to zrobić!
 2. Szukających sposobu na zarabianie na rynku nieruchomości.
  Chcesz kupić mieszkanie, ale nie masz na 10% wkład własny? Śmiało- poznaj sposób jak go znaleźć!

Masz czas który możesz zainwestować? Zrób to!

TEMATYKA SZKOLENIA:

 1. Jak zaplanować zakup nieruchomości na kredyt?
 • Cel zakupu
 • Nieruchomość którą chcesz kupić vs nieruchomość, której potrzebujesz
 • Koszty związane z zakupem nieruchomości
 1. Zdolność kredytowa ile kosztuje? Jak ją powiększyć prostymi sposobami?
 • Koszt całkowity uzyskania zdolności kredytowej za pomocą dochodu z
  • o   Umowy o pracę
  • o   Umowy zlecenie/dzieło
  • o   Wynajmu nieruchomości
  • o   Działalności gospodarczej
 • Proste sposoby na powiększenie zdolności kredytowej
 1. Jak poradzić sobie z wymaganym wkładem własnym.
 • Dodatkowa nieruchomość
 • Wartość rynkowa
 • Wirtualny zadatek
 • Remont
 1. Pytania i odpowiedzi.

 

Prowadzący: Ronald Szczepankiewicz

Ronald SzczpankiewiczZnany i poważany w Polsce fachowiec ds. kredytów hipotecznych. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz licznych szkoleń z zakresu nieruchomości, finansów oraz kredytów organizowanych m.in. przez znanego polskiego Inwestora w nieruchomości – Piotra Hryniewicza. Jako współwłaściciel spółek Ronald Szczepankiewicz Niezależne Doradztwo Finansowe oraz ANL Najem na co dzień pomaga kluczowym polskim
i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich doradca
w sferze kredytów. Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki – podręcznika dotyczącego kredytów hipotecznych pt. “Tajna Broń Kredytobiorcy”.

Plan spotkania:

18.00 – 18.05 Przywitanie Gości

18.05 – 18.45 Część Pierwsza

18.45 – 19.00 PRZERWA

19.00 – 20.30 Część Druga

20.30 – 21.00 Pytania i odpowiedzi

 

nocleg-krakow-mistrzynajmuprezent

 

[first_third]

[/first_third] [second_third]

Organizator:

fb-mistrzwynajmu[/second_third] [last_third]

 [/last_third]

Patronat Medialny:

Krakowski Rynek Nieruchomości - Dwutygodnik

Partnerzy:

Logo_01LOGO_ECHO_INVESTMENT
8eurocash_white copyScenyDomowe-1
notuq_logo_1500x410-01turnau

Opinie o szkoleniach

 “Świetny kurs. 3 h słuchania czyjegoś doświadczenia dały mi znacznie więcej niż tygodniowe kursy zarządzania i administrowania budynkiem czy wieloletnie doświadczenie z rokrocznymi błędami. Daleko mi do Mistrza, ale dużo z tego wyniosłam i zaczęłam stosować. Dziękuję MISTRZU!”

“Bardzo ciekawe spotkanie, nawet dla tych, którzy mają dopiero przed sobą inwestycję w mieszkanie pod wynajem. Mnóstwo wiedzy w trakcie prelekcji oraz ciekawe rozmowy w kuluarach, z praktykami, od których warto czerpać doświadczenie. Z miłą chęcią pojawię się na kolejnym szkoleniu.

-Dominika Dąbrowska, Sceny Domowe “

“Dużo wiedzy za małe pieniądze. Witam serdecznie, polecam wszystkim szkolenia z cyklu Mistrz Najmu, dobra organizacja, dobra merytoryka, atrakcyjna cena. Czekam na kolejne szkolenie. Polecam.”

“Ludzie poszukujący pomocy i odpowiedzi na swoje trudności w osobie Pana Mecenasa znaleźli praktyka tak samo jak oni borykającego się z realiami najmu. Ogromne uznanie dla organizatorów. Z chęcią wezmę udział w następnych wykładach. Dotychczasowe były znakomite.

POLECAM Barbara “

“Wykład przeprowadzony w sposób jasny i przejrzysty, natomiast prawo chroniące wynajmującego (lub raczej jego brak) wydaje się być znacznie mniej przejrzyste i skłania do wyboru alternatywnych typów lokowania pieniędzy lub innych krajów do kolejnych inwestycji w nieruchomości. Polecam wszystkim kolejne wykłady.

Z.R. Morawiec “

“Dużo wartościowych informacji, świetny case dotyczący obniżania podatku od dochodu z najmu, GORĄCO POLECAM !!!”

“Wykład był ciekawy. Pomimo znajomości tematu po lekturze poradnika Grzegorza czekałam z zapartym tchem na rozwój sytuacji podczas rodzinnego obiadu. Talent wykładowcy sprawi, że następny wykład o tej samej tematyce będzie znów niepowtarzalny ! Uznanie ! BN”

“Szkolenie bardzo profesjonalnie poprowadzone. Rzetelne informacje, które w zwięzły sposób naświetliły zagadnienie rozliczania podatku od najmu mieszkań i tego jak jest to istotna kwestia. Liczę na to, że w przyszłości odbęęe się więcej tego typu spotkań, w których chętnie wezmę udział. Wiedzy nigdy za wiele, a słuchając doświadczonych ludzi można uniknąć wielu błędów.”