remont w wakacje, remont, remont mieszkania, remontowanie

4 powody, dla których warto wyremontować mieszkanie w wakacje.

Sezon wakacyjny rozpoczęty!
Rozpoczyna się również sezon najmu, który swój pik będzie miał pod koniec wakacji. Ten moment można wykorzystać do podniesienia standardu mieszkania na wynajem, odświeżenia ścian i naprawy drobnych usterek.

Poniżej wymieniamy 4 powody, dla których warto zdecydować się na szybki remont w wakacje:

1. Dłuższy dzień – do przeprowadzenia remontu, dobrze jest wykorzystać wcześnie rozpoczynający się dzień i długie wieczory. Dodatkowych kilka godzin w ciągu dnia, może zdecydowanie przyspieszyć remont.

2. Wyższe temperatury – w okresie wakacyjnym dużo szybciej wyschnął czyszczone lub malowane ściany. Jeśli chcemy wykonać remont, np. w czasie tygodniowego urlopu najemców, każda godzina jest cenna :).

3. Część najemców wyjeżdża na urlop – można wykorzystać ten okres na wyremontowanie mieszkania, które ma lokatorów.

4. Studenci szukają mieszkań we wrześniu/ od października – chcą w ten sposób zaoszczędzić na czynszu w miesiącach wakacyjnych, a właściciel mieszkania może podnieść w ten sposób jego standard, przez co może oczekiwać wyższego odstępnego.

Nawet podczas remontu należy promować mieszkanie. Tym bardziej, jeśli remont nie jest generalny i planowany jest na tydzień. Już w ten sposób możemy sprawdzić zainteresowanie naszą ofertą i nie stracimy całego miesiąca rozliczeniowego.

 

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie wartościowy, proszę, udostępnij go na swoich fejsbuku 🙂

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *