PARTNERZY STRATEGICZNI:

Echo Investment Komfort, prestiż i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem. Wszelkie działania podejmowane przez Echo Investment S.A. w obszarze inwestycji mieszkaniowych mają na celu zagwarantowanie realizacji tych potrzeb i tym samym zapewnienie pełnej satysfakcji przyszłym użytkownikom. Przede wszystkim bardzo starannie wybieramy lokalizację, szukając atrakcyjnie położonych działek z łatwym dostępem do centrum miasta. We wznoszonych przez nas budynkach stosujemy najnowsze rozwiązania funkcjonalne. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia przyszłym użytkownikom naszych inwestycji dodatkowych udogodnień w zakresie wyposażenia budynków: fitness kluby, baseny, sauny, przestronne parkingi, monitoring, ochrona to rozwiązania, które traktujemy jako standardowe w naszej ofercie.
Promabi.pl - kompleksowa obsługa mieszkań na wynajem Specjaliści od obsługi najmu, zajmujący się zarządzaniem najmem na terenie Krakowa i okolic. Zespół Promabi tworzą praktycy związani z wynajmowaniem mieszkań od 2005 roku.  Jeżeli masz mieszkanie na wynajem, ale nie masz czasu lub chęci by się nim zająć – pomogą Ci poradzić sobie z tym problemem.

PARTNERZY:

Wynajmistrz.pl – wszystko o rozliczeniach podatku od najmu
Serwis Wynajmistrz.pl (który można zapewne także nazwać blogiem) jest prowadzony przez Grzegorza Grabowskiego, który jest wieloletnim praktykiem najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu. Za pośrednictwem serwisu Grzegorz dzieli się wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi, będącymi bądź zamierzającymi się stać właścicielami mieszkań na wynajem.
Serwis jest o wszystkim, co związane z wynajmem mieszkań, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym.
Grzegorz na co dzień prowadzi biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów wynajmujących nieruchomości. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny.“
Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Doradcy RM KREDYTY NIEZALEŻNE DORADZTWO FINANSOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji. Prezesem firmy jest Ronald Szczepankiewicz, autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych pt. „Tajna Broń Kredytobiorcy”. Dzięki połączeniu tematyki nieruchomości oraz kredytów hipotecznych książka okazała się bestsellerem wśród kredytobiorców oraz doradców kredytowych. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.rmkredyty.pl
NoTuQ – kursy i lekcje języka czeskiego biuro tłumaczeń biznesowych i specjalistycznych oraz kursy języka czeskiego. Łatwo, przyjemnie, skutecznie.
Sceny Domowe firma zajmująca się profesjonalnie home stagingiem. To proste i niedrogie zabiegi, które wydobędą potencjał każdej nieruchomości. Odświeżone, posprzątane, profesjonalnie zaaranżowane i sfotografowane mieszkania klientów korzystających z usług Scen Domowych – szybko znalazły nowych właścicieli!
Koszt home stagingu jest zawsze niższy, niż pierwsza obniżka ceny sprzedaży nieruchomości – Warto to wykorzystać!
turnau Grupa zajmująca się profesjonalnym organizowaniem pobytu w Krakowie. W swoich apartamentach gości turystów i biznesmenów nieprzerwanie od 2000 roku. Wykorzystując długoletnie doświadczenie, podchodzą bardzo elastycznie i indywidualnie do potrzeb Klientów, zwiększając w ten sposób standardy swoich usług.
Niewątpliwym atutem Grupy TURNAU jest to, że są oni dostępni 7 dni w tygodniu 24h/ dobę.
oferuje możliwość skorzystania z konsultacji z mentorem i coachem ds. inwestycji w nieruchomości będących źródłem pasywnego dochodu.

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *